poniedziałek, 7 maja 2012

Startujemy


Pierwsze zdanie- koszmar. Ciężko określić czemu.
Łatwiej wyjaśnić czemu tu jesteśmy. Jesteśmy dwiema wariatkami które na widok kolorowych i pachnących cudeniek w drogeriach dostają białej gorączki. Jestem w sumie pomysłodawczynią tego przedsięwzięcia- mam na imię Klaudia.  
Wspólnie z Agnieszką postanowiłyśmy podzielić się ze światem przebiegiem naszych codziennych rozmów- pewnie się przerazicie, ale o kosmetykach rozmawiamy niemal codziennie. Więc przyjdzie wam męczyć się z nami jakiś czas.  Zaczynając od dzielenia się przebiegiem ostatnich zakupów po wrażenia związane z użytkowaniem nowych cacek.

Z Agnieszką znamy się od dobrych paru lat. Poznałyśmy się w pracy. Kurcze kto by pomyślał, że ta znajomość zaowocuje długoletnią przyjaźnią. Zaczęło się od kilku zdań- jak zwykle zabłysnęłam swoim fenomenalnie głupkowatym poczuciem humoru. Miło spędzony czas w pracy- wspólne wyprawy na papierosa, kawę, no takie były nasze początki. Do tej pory pamiętam jak wspólnie pozbywałyśmy się wypłaty w sklepach- tak tak jesteśmy zakupoholiczkami. Nasze wyprawy do galerii handlowych do tej pory uchodzą za legendę, nie ma to jak pozbyć się jednego dnia całej wypłaty.

Minęło kilka lat, a my dalej uskuteczniamy te nasze zakupowe wycieczki i namiętnie debatujemy na temat kosmetyków i ubrań- nie przejmujcie się nie tylko o tym rozmawiamy, ale któregoś dnia zauważyłam ile pasji wkładamy właśnie w wywody na temat kosmetyków. Zapaliła się żarówka! Tak właśnie w tym momencie doszłam do wniosku, że powinnyśmy podzielić się swoimi przemyśleniami ze światem.

Wiem nic w tym zaskakującego ani innowacyjnego, każda blogerka kierowała się tymi samymi pobudkami.

Chcemy podzielić się z wami wrażeniami, pomysłami, problemami z którymi przychodzi nam się zmierzyć każdego dnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za zainteresowanie naszym blogiem.
Każdy komentarz jest dla nas niezmiernie ważny
i napędzający do dalszego prowadzenia bloga.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Klaudia i Aga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...