poniedziałek, 14 maja 2012

Recenzja Dwufazowego płynu do demakijażu firmy ziaja


To znów ja Klaudia. Postanowiłam napisać wam coś o moim demakijażu. Prowadzę dość aktywny tryb życia- pewnie za sprawą masy wolnego czasu.
Częste wypady w plener zwłaszcza w okresie letnim wymagają ode mnie korzystania z wodoodpornych kosmetyków- tusz, kredka lub eyeliner to dość uciążliwe do zmycia kosmetyki. Wrażliwa i delikatna skóra wokół oczu nie lubi tarcia.

Ziaja demakijaż dwufazowy płynDotychczas używałam mleczek kosmetycznych, ale irytowała mnie ich konsystencja i to dziwne uczucie natłuszczenia.
W sumie za sprawą Agnieszki kupiłam dwufazowy płyn do demakijażu firmy ziaja. I to był strzał w dziesiątkę. Zużyłam już chyba z 20 opakowań tego płynu i z czystym sumieniem mogę go wam polecić.
Bez problemu i tarcia zmywa wodoodporne kosmetyki. Jest bezzapachowy, za sprawą tej jasnej substancji dryfującej na powierzchni płynu skutecznie nawilża skórę wokół oczu, pozostawia tłustawy ale lekki film na skórze. Mam bardzo wrażliwą skórę wokół oczu i same oczy wiele kosmetyków bardzo mnie podrażnia, o dziwo Dwufazowy Płyn do demakijażu firmy Ziaja daje radę.

Ziaja demakijaż dwufazowy płyn


Stosowanie tego produktu jest proste wystarczy wstrząsnąć nalać odrobinę na wacik i do dzieła. Jestem na tak, również za sprawą przystępnej ceny. Opakowanie zawiera 120 ml płynu do demakijażu, a jego cena nie przekracza 10 zł. Biorąc pod uwagę konieczność częstego stosowania tego kosmetyku niska cena odgrywa dość kluczową rolę.

Pozdrawiam,
Klaudia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za zainteresowanie naszym blogiem.
Każdy komentarz jest dla nas niezmiernie ważny
i napędzający do dalszego prowadzenia bloga.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Klaudia i Aga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...