czwartek, 31 października 2013

Halloween Sugar skull makeup

Sugar skull makeup, makijaż , makeup

Chyba tradycja obchodzenia święta zmarłych w Meksyku trafia do coraz szerszego grona  znudzonych smutnym tonem naszych obrządków. Nudzi nas lans na cmentarzach i to maniakalne kupowanie 100 zniczy i wiązanek.
Czcić zmarłych można różnie, wspominając miłe chwile, albo radując się. Meksykanie uważają, że śmierć to przejście na wyższy LVL. A wcinanie przy grobie zaprawionych tequilą cukrowych cukierków pogłębia radosny ton tego święta.

Sugar skull makeup, makijaż , makeup

Radujący się w ten dzień Meksyk przygotowuje na tę okazję cukrowe czaszki wypełnione alkoholem, każda z nich jest radośnie i kolorowo przyozdobiona. Cuksy nazywa się imionami zmarłych i zwyczajnie w świecie wcina. Kurcze brzmi zabawnie i takie raczej jest.

Moje podejście do Sugar skull to też inicjacja z lampą oraz farbką Kryolan. Ponieważ 3 obchodzę urodziny właśnie w taki radosny i dość dziwaczny sposób przyjdzie wam świętować ze mną Halloween. W końcu to moje klimaty, lubię jak jest krwawo strasznie i mrocznie.

Nie spodziewałam się, ze to tak trudne, chyba woskowa  kremowa farbka to nie sprzędt dla mnie nie idzie blendować cieni i gdzie się nie dotkniesz tam plama. Pobadam jak z tą farbką mam ochotę porobić trochę krejzolskich rzeczy w końcu mam wreszcie ku temu warunki.

Muszę podziękować za najlepszy na ziemi prezent na Urodziny! Krakowski Słoiku- Szpinakowy Wojciechu ty wiesz.. :))

A i btw zapomniałam o nosie :D zauważyłam, że czegoś jej brakuje na drugi dzień- wniosek? Będzie poprawka
Pozdrawiam Klau

14 komentarzy:

Dziękujemy za zainteresowanie naszym blogiem.
Każdy komentarz jest dla nas niezmiernie ważny
i napędzający do dalszego prowadzenia bloga.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Klaudia i Aga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...