piątek, 27 lutego 2015

Colway- W krainie Polskiego kolagenu WYNIKI LAVERA


Eliksir młodości- znamy go z bajek, cudowne mazidło lub napój dzięki któremu szara i pomarszczona już z czasem rzeczywistość powraca do promiennej sielanki młodości.


Istnieje produkt okrzyknięty mianem „eliksiru młodości”- mowa tu o Polskim Kolagenie pozyskiwanym z rybich skór. Kolagenu nie odkryto w Polsce lecz właśnie w naszym małym nieco zakompleksionym i szarym kraju udoskonalono sposób izolacji kolagenu, sprawiając, że pozyskany surowiec czyni cuda z zmęczoną czasem skórą. Kolagen pozyskany metodą hydratacji, zachowuje swoją budowę przestrzenną i pełną biologiczną aktywność produktów jej rozpadu w kontakcie z ludzką skórą. W skrócie peptydy kolagenowe – elementy 3-helisy kolagenowej pozostają jedynymi białkami wnikającymi do skóry właściwej, w tej samej postaci w jakiej stworzyła je sama natura.

Ponadto Polski kolagen jest odporny na zmiany temperatur. Miałam do czynienia z inną wersją, którą zwyczajnie w świecie zabiłam nie zachowując ostrożności w trakcie przechowywania. Wyobraźcie sobie ból, gdy butelka pełna magii za ponad 200 zł znajduje swoje jedyne zastosowanie jako eksponat w koszu na śmieci.


W związku z 54 urodzinami mojej mamy postanowiłam zaopatrzyć nasze kosmetyczki w coś dzięki czemu czas zatrzyma się choć na chwilę.


Od teraz moja droga Psotna Grażyna zajmie się konserwacją swego lica w sposób dzięki któremu jej sfatygowana zmartwieniami, pracą  i czasem skóra wróci w pełnym blasku młodzieńczego uroku. Zdecydowałam się na:


NATIVE COLLAGEN PURE
Kolagen Natywny Pureto hydrat zawierający w swym składzie 95% suchej masy kolagenu, pozyskiwany ze skór rybich jest w pełni naturalnym kosmetykiem, o niemal idealnej czystości biologicznej. Został on specjalnie oczyszczony z reszt lipidowych i melaniny. W popularnych kremach zawierających w swym składzie kolagen znajduje się go średnio 2-3%.
Kolagen Natywny Pure nie walczy ze skutkami, jak większość kosmetyków
 anti-age, lecz uderza w przyczynę starzenia się skóry – uzupełnia niedobór kolagenu.

KOLAGEN NATURALNY SILVER
Kolagen Naturalny Silver jest zalecany do stosowania na całe ciało, również do masażu, pielęgnacji po depilacji i po opalaniu (także w solarium). Wyśmienity we wszystkich kuracjach poprawiających jakość skóry, jej elastyczność i jędrność.
Regeneruje skórę po oparzeniach, otarciach, skaleczeniach, odmrożeniach, siniakach. Regularne stosowanie daje pozytywne efekty w zwalczaniu rozszerzonych naczyń krwionośnych, cellulitu, rozstępów, blizn i bliznowców.

Myślę, że kolagen na stałe dołączy do jej pielęgnacji. Poza białkowymi okładami zafundowałam jej również mieszanki olejów własnego autorstwa do aplikacji tuż po myciu twarzy, przed jej osuszeniem.


Przy okazji sprzedam wam małe info na temat inicjatywy COLWAY  mającej na celu rozpropagowanie akcji COLWAY International.


Colway International wyrusza w Polskę z inicjatywą mającą na celu rozpropagowanie na cały świat Polskiej myśli biotechnologicznej w dziedzinie pielęgnacji skóry.

Colway to grupa konsumencko-dystrybucyjna, dzięki której doświadczeniom tysiące kobiet umocniło swoje budżety domowe zarabiając propagując Polski Kolagen.
Colway inauguruje nowy projekt biznesowy dzięki któremu świat dowie się o dobroczynnym działaniu Polskiego Kolagenu.

Colway International to nowy projekt biznesowy, który opiera się na bardzo silnych podstawach organizacji konsumencko-dystrybucyjnej Colway, która przez jedenaście lat swojego działania w Polsce, skupiła tysiące zaangażowanych uczestników i osiągnęła obroty handlowe, plasujące ją tuż za największymi firmami w polskiej branży dystrybucji bezpośredniej. Projekt ten powstawał długo i w sposób przemyślany, czerpiąc ze sprawdzonych metod, uznanych autorytetów i potencjału marketingowego wypracowanego przez lata.
Colway International opiera się o założenia marketingu partnerskiego, który zrzesza pod swoimi skrzydłami osoby zajmujące się budowaniem sieci sprzedaży jednego z cudów Polskiej biochemi- kolagenu transdermalnego, który boi się żadnych temperatur , a także całą paletą kosmetyków i suplementów diety opartych o komponenty, z których wielu nie stosował dotąd nikt na świecie - rzeczywiście unikalnych, o imponującej skuteczności.
Inicjatywa Colway International umożliwia dostęp do szeregu szkoleń dzięki, którym wasze indywidualne talenty mogą przerodzić się w komercyjną korzyść.  Bo przecież w końcu każdy diament trzeba oszlifować - szkolenia pod okiem specjalistów od spraw motywacji i sprzedaży to z pewnością świetne doświadczenie owocujące na przyszłość.


26 kwietnia 2015 na terenie Gdyńskiej Hali Arena

Odbędzie się uroczysta inauguracja inicjatywy Colway International, tego też dnia grono " tęgich umysłów" biznesu opowie swoją historię osiągania sukcesu. Nie zabraknie też atrakcji.


Jednak zanim do tego dojdzie Colway zaplanował cykl spotkań w 18 miastach na terenie całej Polski, by zarazić energią zgromadzonych gości oraz przybliżyć korzyści płynące z biznesu z Colway. Wprowadzając również uczestników w tajniki 5 sposobów zarabiania pieniędzy oraz możliwościach rozwoju wynikających z powiązania swoich losów z firmą, takich jak szkolenia międzynarodowe, prowadzone przez najlepszych trenerów, coachów i mówców motywacyjnych.Moim zdaniem całemu przedsięwzięciu towarzyszy tyle pozytywnej energii, że warto poznać jego szczegóły. 

A na koniec przedstawiamy Wam wyniki konkursu z firma Lavera.

Zestawy Winter Glory wygrywają:

Agnieszka Winciorek
Renata Grocholska

Zwycięzców prosimy o wysłanie w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku danych adresowych do wysyłki. Serdecznie gratulujemy!


10 komentarzy:

 1. ja kolagen zamierzam stosować na rozjaśnienie blizn po 20 roku życia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. o jejku.. czytam post.. a na końcu jestem ja.. super dziękuję że udało mi się wygrać :-)
  Już piszę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie używałam nigdy takiego kolagenu, chyba już pora jak na mój wiek ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. moja mama stosowała jakiś czas temu któryś z cudnych, drogich kolagenów i, niestety, nie zauważyła żadnych efektów. szkoda... tyle pieniążków w błoto...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz jakiej marki będę uważać by tego nie brać w przyszłości

   Usuń
 5. Dziewczynom gratuluję:-)
  Ale trafiłaś z tym postem.Od wczoraj szukam informacji właśnie o skuteczności produktów colway.Siostra zapisała się w tej firmie i namawia ,tanie nie są ale przyznaję że kusi mnie żeby sobie coś kupić i sprawdzić:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję ślicznie i gratulacje dla Pani Agnieszki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam okazję używać maski kolagenowej i to był naprawdę świetny kosmetyk! Gdybym miała odpowiedni budżet, na pewno stosowałabym ją częściej.
  pozdrawiam, A

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za zainteresowanie naszym blogiem.
Każdy komentarz jest dla nas niezmiernie ważny
i napędzający do dalszego prowadzenia bloga.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Klaudia i Aga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...