sobota, 28 lutego 2015

Słodkość w zasięgu dłoni od SPN Nails - cała kolekcja Satin
Słodkości ach słodkości, kto ich nie lubi? Ja wręcz wielbię w każdej formie byleby było słodko. Niestety niebawem przyjdzie wiosna i trzeba będzie troszkę się ogarnąć po zimie i zakończyć romans ze słodkościami w postaci ciastek czy batoników a zastąpić je tymi które mogą pojawić się na naszych paznokciach.  Dziś zasłodzę Was kolekcją przepięknych lakierów od SPN Nails o bardzo przepięknym pudrowym wykończeniu. Zapraszam na przegląd lakierów Satin

Pierwszym kolorkiem jest  Desert Love 1, przepyszny różowo-lukrowy kolor który zagości na Waszych paznokciach i nie będzie chciał już od nich się odczepić. Wprost idealny na zbliżającą się wiosnę.
Shine Baby Shine! I wszystko jasne, tak naprawdę nie trzeba już nic dodawać. Cudowny złocisty błysk. Jakby rozsypać złoty pyłek na paznokciu. Coś niesamowitego. Ten lakier powinien się nazywać Love me Love :DSunny Sand to mój ulubieniec z tej kolekcji. Niczym burza pustynna przywiera do paznokcia i błyszczy swym blaskiem. Uwielbiam!Ajjj i czas na My Temptation. Mocny fuksjowy kolorek na którym przepięknie udało mi się ukazać Wam efekt satyny jaką dają te lakiery. Świetnie współgra z Desert Love - para idealna.I na końcu bardzo subtelny Shy Beauty. Coś pomiędzy Desert a Temptation, Można by stworzyć fajne ombre z tych trzech kolorków. Coś się pomyśli.


Jestem zauroczona całą serią i chcę więcej! Lakiery utrzymują się około 4 dni na paznokciu i dają efekt satynowego wykończenia, czyli takiego lekkiego chropowatego matu, co widać na swatchach. Możemy je również pokryć bezbarwnym topem aby błyszczały, ale po co? Lakiery znajdziecie w dwóch wariantach - o pojemności 4 ml oraz 12 ml.  Przedstawione przeze mnie lakiery to 4 ml i kosztują  ok 10 zł za sztukę, te drugie o pojemności 12 ml kosztują niecałe 20 zł. Jak dla mnie super rozwiązanie, gdy mamy dużo lakierów i nie zużywamy ich do końca bo wysychają. Powiem wam tylko jedną rzecz, gdy przyniosłam My Temptation do pracy, każda z dziewczyn chciała nim pomalować paznokcie. Nie trudno zakochać się w tych kolorach, a zdjęcia niestety nie oddają ich piękna w rzeczywistości.

 

Wszystkie lakiery i nie tylko znajdziecie na stronie producenta SPN Nail.14 komentarzy:

Dziękujemy za zainteresowanie naszym blogiem.
Każdy komentarz jest dla nas niezmiernie ważny
i napędzający do dalszego prowadzenia bloga.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Klaudia i Aga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...