wtorek, 24 lutego 2015

Blask, światło i iskry od SPN Nails - Illuminator cała seriaA co powiecie na coś mocno iskrzącego czekoladowego i zmysłowego? Dziś cudowna kolekcja SPN Nails Illuminator. Pięć skrzących się kolorów które zawładną Wami niczym Gray Aną. Tak więc Uległa iluminatorom zapraszam na wgryzienie się w ich skrzące drobiny.

Ajjj Sunrise co to dużo mówić, wielowymiarowy kolor złota które oddaje zieleń i fiolet. Taki lekki żuczek który w zależności od padania światła uwalnia nam swój blask. 
Warm Winter, to srebrzysto złoty wyzwalacz chłodnych tonów. Daje efekt roziskrzonego w śniegu słońca. Bryy aż zrobiło mi się zimno!
Sunset to już bardziej głęboki zachód słońca stopiony z morską poświatą. To trzeba zobaczyć, nie da się tego opisać słowami. Maj fejwrit!
Cosy Fire to skrzący się na czerwony kolor złocisty pyłek niczym płomień który rozpala do czerwoności. Aż mam wypieki!I na końcu So in Love! Co tu dużo mówić, kolor namiętności i żaru. Aż zrobiło się lekko pikantnie i rozgrzanie do czerwoności.Hot hot Hot! Tyle mogę powiedzieć o tej kolekcji. Lakiery utrzymują się około 4 dni na paznokciu i dają efekt illuminatora czyli skrzą się na różne kolory w zależności od kąta padania światła. nakładając na nie top wzmocnimy iskrzenie. Lakiery znajdziecie w dwóch wariantach - o pojemności 4 ml oraz 12 ml.  Przedstawione przeze mnie lakiery to 4 ml i kosztują  ok 10 zł za sztukę, te drugie o pojemności 12 ml kosztują niecałe 20 zł. Jak dla mnie super rozwiązanie, gdy mamy dużo lakierów i nie zużywamy ich do końca bo wysychają. Najukochańszy to Sunset i Cosy Fire. Awwww.


Wszystkie lakiery i nie tylko znajdziecie na stronie producenta SPN Nails.


13 komentarzy:

 1. 5 podoba mi się najbardziej :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne te lakiery :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sunset wygrywa ;) ale 2 ostatnie tez ładnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne kolory. Do mnie najbardziej przemawia kolorek 5 So in Love :-). Cudowny!

  OdpowiedzUsuń
 5. one są piękne ! zarówno buteleczki jak i ich zawartosc;)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie przepadam za lakierami perłowymi, ale te wyglądają super :)

  OdpowiedzUsuń
 7. na bogato :) bardzo mi się podobają!

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudne lakiery, nie kojarzę tej firmy:)

  OdpowiedzUsuń
 9. świetne kolory, dodają połysku, a So in Love podoba mi się najbardziej ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za zainteresowanie naszym blogiem.
Każdy komentarz jest dla nas niezmiernie ważny
i napędzający do dalszego prowadzenia bloga.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Klaudia i Aga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...