sobota, 20 października 2012

Ankieta dla uczestniczek Warszawskiego spotkania blogerek

W związku z zbliżającym się spotkaniem Blogerek kosmetycznych w Warszawie proszę was o wypełnienia małego kwestionariusza w celu zebrania kilku istotnych informacji.
Celem tego kwestionariusza jest zebranie waszych osobistych preferencji, wymagań względem kosmetyków pielęgnacyjnych. Chodzi o takie podstawowe informacje jak typ cery oraz typ kosmetyku jaki preferujecie. Do roboty ! Buziaki Klau xD Na zgłoszenia czekam do środy!


Zebrane informacje pomogą pewnemu dobremu duszkowi stworzyć małe upominki dopasowane do waszych typów skóry. Dobry duszek Warszawskiego spotkania blogerek pozdrawia!I podziękujcie Ani za ogarnięcie tego kwestionariusza bo ja niestety w temacie zbyt lotna nie jestem :)


8 komentarzy:

 1. A kiedy jest ten zjazd? Nigdzie o nim nic nie widziałam, a chętnie bym się wybrała. Już dwa spotkania warszawskie mnie ominęły przez zajęcia na uczelni, ale może tym razem by mi się udało..:)Czy nadal można się zapisywać?

  OdpowiedzUsuń
 2. Mojemu blogowi za kilka godzin stuknie dopiero miesiąc. Myślisz, że kwalifikuję się już na taki zjazd? ;) Pozdrawiam i zapraszam na rozdanie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lista jest już zamknięta Ta ankieta dotyczy jedynie osób znajdujących się na liscie. Niestety nikt nie podejmie się organizacji spotkania dla większej ilości osób.

  Przykro mi zatem ale no juz się nie da

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za zainteresowanie naszym blogiem.
Każdy komentarz jest dla nas niezmiernie ważny
i napędzający do dalszego prowadzenia bloga.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Klaudia i Aga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...