poniedziałek, 30 września 2013

Kobieta fatalna

wamp makeup, everning makeup, party look, makijaż wieczorowy, makijaż wieczorowy dla niebieskookich

Mimo, że nie czuję się za dobrze w tak drapieżnych i mocnych makijażach postanowiłam wreszcie coś takiego uczynić na swym licu, dla czystej zabawy.Zbieram się do recenzji eyelinera w pisaku. Ostatnio używam tylko takiej wersji tego kosmetyku. Myślę, że moje przemyślenia mogą się wam przydać.

sobota, 28 września 2013

Kolejne nowości Agusławy

Witajcie!
Rozsiądźcie się wygodnie, bo notka będzie straszliwie długa i męcząca :D Pokazuję Wam dziś moje nabytki ostatnich tygodni. Jest ich naprawdę sporo, ale zaskoczą Was to nie będą w większości kosmetyki, a ciuchy, dodatki i gadżety. Zapraszam Was na tasiemca zakupowego.

nowości w zbiorach, Zakupowy haul, Zakupy, lifestyle, makijaż, Sinsay, Green Pharmacy, handmade, Polanskaandco, bużuteria, Balea, Flormar, Marion, Wella, Nivea, Butik, IsaDora, BeBeauty, Loreal

piątek, 27 września 2013

Avon Opal Top Coat - czyli pokruszone szkło na paznokciach


Avon, top coat, avon opal vernis top coat, opalizujące drobinki, manicure, opalizujący manicure

Taka oto jedna z nowości Avonu która strasznie podbiła me serce w jednym z katalogów bodajże w sierpniu. Trochę zbierałam sie z pokazywaniem Wam go na swych paznokciach, ale wreszcie postanowiłam podzielić się nim z Wami. Przedstwaiam Avon Opal Vernis Top Coat. Jak prezentuje się na moich paznokciach i  czy  się z nim polubiłam, napewno dowiecie się tego czytając poniżej.

środa, 25 września 2013

Fuzzy Coat od Sally Hansen


Sally Hansen, manicure, fuzzy coat, All Yarned Up, włóczka na paznokciach, wizaż

Witajcie
Podczas ostatniej wizyty w SuperPharm kupując koleżance tusz do rzęs, całkiem przypadkiem ( mhmmm..) natknęłam się na nowość od Sally Hansen - Fuzzy Coat. Wręcz zakochałam się w kolorku numer 200 All Yarned Up. Bliżej nieokreślony wielokolorowy pałeczkowy top coat. Od razu musiałam pomalować nim paznokcie, a jakże przecież jestem lakieromaniaczką!!

wtorek, 24 września 2013

Masywna faza nabywcza

lifestyle, nabytki, zakupy, Zakupowy haul, sweter, spodnie, buty, biżuteria, kosmetyki, meble,

 W tym miesiącu znów licho pod względem kosmetycznym. Zakupiłam tylko 3 żele Balea. W Aleksandrowie pod Łodzią jest sklep z niemiecką chemią. Prowadzi go moja droga koleżanka Ela. Więc bliskie sercu źródełko. Zaraziłam się od Agnieszki, ale nie mogę powiedzieć, że to najlepsze żele pod prysznic jakimi było mi dane raczyć się w trakcie kąpieli. Trafiają się lepsze ładniej pachnące i o jednym z nich wkrótce wam napiszę.

poniedziałek, 23 września 2013

Fix - czyli niezłe utrwalenie makijażu za małe pieniadze.

makeup, fixing products, Fixing spray, utrwalenie makijażu, Hean,

Poszukiwania utrwalacza idealnego. Kryolan wiedzie w tej dziedzinie prym. Niemal każda zajmująca się makijażem na poważnie osóbka poleca ten fixer, jednak na rynku mamy już do czynienia z kilkoma  zamiennikami tego produktu. Elf- którego posiadam i bardzo lubię, KOBO które wchodzi na rynek produktów fixujących. A u mnie w zbiorach nowość Hean Makeup Fixer Spray.

niedziela, 22 września 2013

Koniec lata po marynarsku

manicure, marynarskie paznokcie, sailor nails, born pretty store, wodne naklejki na paznokcie, motyw marynarski, wizaz

Witajcie
Kolejny pazurkowy post, dziś na zakończenie lata proponuje Wam niecodzienny mani z użyciem wodnych naklejek do poanokci. Szybko, prosto i bezpiecznie. Tak więc zapraszam raczej do oglądania niż czytania.

piątek, 20 września 2013

Uwiecznianie to mój podstawowy problem

makijaż wieczorowy, makijaż dzienny, makijaż ślubny, makijaż dla brunetki, makijaż dla blondynki, makijaż dla rudowłosej, makijaż dla niebieskich oczu, makijaż dla zielonych oczu, makijaż dla brązowych oczu, makeup art, makeup

 Dziś notka z cyklu makijaż jednego zdjęcia.  Moje parametry sprzętowe już znacie. bawię się starym "Szajsungiem". Mam serdecznie dość braku odpowiedniego oświetlenia- ale póki co kończy się na marudzeniu. Jakoś trudno mi wydać pieniądze na sprzęt który się nie zwróci.
Poza tym nie strzelam sobie samojebek z wybitną pasją by kupić teraz aparat za dwa koła.
Wydatków mnogo, remont meblowanie apartamentu vip, co zrobić pieniądze uciekają na ważniejsze rzeczy. Nawet dziś po zakupach rozmawiałam z Agą i stwierdziła, że znów wydałam kasę na lampę - no cóż wolę ciepły sweter niż lampę, która posłuży mi tylko do wypalenia źrenic.
Jestem zrzędą, więc będę dalej wzdychała do lampy, którą miałam kupić w zeszłym roku. Nie poradzę świat kusi ciekawszymi precjozami.
Ale są plusy dziś dzięki trudnościom w uwiecznianiu chwili pooglądacie w jednej notce dużo makijaży.

czwartek, 19 września 2013

Konkursiwo!



Witajcie!!!

Konkursy to zwieńczenie waszej obecności w naszym blogowym życiu. Więc staramy się jak tylko możemy by nie zabrakło u nas tego typu atrakcji.
Fajnie nam tu z wami. I kochamy waszą aktywność. Każdy komentarz, czy tu czy na fb to miła niespodzianka porównywalna z wyskakującym z pudła Antonio Banderasem.

Ale nie o Antonim ta notka. Dziś ogłaszamy kolejny konkurs.

środa, 18 września 2013

[TAG] Co znajduje się w naszych torebkach?

Otagowane dwukrotnie czujemy się zobowiązane do ujawnienia prawdy!
Nie będzie ona miła dla oka, może być kontrowersyjna i niektóre z was mogą mieć problem ze spaniem w nocy! Dziś pod lupą nasze torebki!!
A oto winowajcy! Kaśka i Julia. To te dwie ciekawskie panie chciały zajrzeć do naszych torebek.
A proszę bardzo tylko na własną odpowiedzialność!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...