niedziela, 16 września 2012

So Sweet Blog Award- Czyli czas na naszych ulubieńców!

Oj nominowano nas już trzykrotnie! Dziękujemy z całego serca. Nawet nie wiecie jak wiele to dla nas znaczy! Blogowanie na początku było naszą wspólną zabawą. Teraz to jedynie i wyłącznie wy napędzacie nas do dalszej pracy. Codzienne notki i masa zdjęć to wasza zasługa. Gdyby nie tyle ciepła i pozytywnego odbioru naszej obecności w blogosferze wymarły byśmy pewnie po tych naszych pięknych 5 miesiącach. 
Nie pamiętam już kto jako pierwszy nas otagował W gąszczu komentarzy gdzieś mi to umknęło. Dwa skarbki dały o sobie znać dziś  przypominając nam o tym tagu jedna gołąbeczka zagubiła mi się w komentarzach. Zostałyśmy "nominowane" Przez Kropkę i Lexi. Osoby przez nas wymienione nie zobowiązujemy do odpowiedzi na TAG. Wiem, że nie każdy lubi takie zabawy. Ale dziękujemy, że z nami jesteście! Ale dość o nas pora wyznać światu które blogi są nam najbliższa i które odwiedzamy z wielką namiętnością.

Zacznę może od mojej skarbnicy wiedzy, czyli od Aleksandry! Lubię nie tylko samą jej działalność blogową, ale również wkład w youtub-owe ciekawostki. Dezynfekowanie pędzli- dziękuję, Dezynfekowanie kosmetyków- dziękuję. Dużo fajności i cała oprawa, czy sposób prezentowania ciekawostek i kręcenia filmików- całkowicie w moim stylu.
http://arsenicmakeup.blogspot.com

Najsłodszy Miś blogosfery. Kropek mały słodki skrzacik, który zawsze znajduje dla nas chwilę. Wzbudzasz ogromną sympatię maleństwo. Życzę sukcesów i mam nadzieję, że skutecznie rozwiniesz skrzydła. Poświecę się mogę dostać przypadkiem piórkami po oczach- a co mi tam.
http://kr00pka.blogspot.com

Kaśka, najcudowniejsza istota o niesamowitym poczuciu humoru. Dużo pasji w tej osóbce, ogromnych chęci. Nie poddawaj się rób to co kochasz, bo my kochamy cię nawet za twoim zdaniem nieudane makijaże. Dla mnie i Agi zawsze są wspaniałe. Więcej pewności siebie.
http://impresjeiekspresje.blogspot.com

U tej Pani wygrałam pierwsze w życiu rozdanie. Oj pamiętam moje zaskoczenie i tą skrzętnie zapakowaną paczuszkę zaopatrzoną w karteczkę z uśmiechem. Pierwsza blogowa radość. Pozdrawiam jej psa "Bigosa". Odwiedzam z sentymentu, ale czytać też lubię. Bardzo często gdy się nudzę znajduję w blogrollu coś ciekawego do przeczytania.
http://somethingtodoff.blogspot.com

Ta Pani reklamy nie potrzebuje. Ale uwielbiam nasze poranne pogaduchy, szczerość dobre serce i oh ah. Przez tyle lat uskuteczniamy to produkowanie się piśmienne, że już nie wyobrażam sobie porannego narzekania bez Marty. I uwielbiam to co robisz, ale ty to wiesz.
http://trustmyself-make-up.blogspot.com/

Uwielbiam twoje paznokciowe wariacje. I cieszy mnie bardzo, że z nami jesteś. Do tej pory zachwycam się mani z zabawy Inspired by Places.
http://blogmoniszona.blogspot.com

Za to że jesteś tak pomysłowa i czasem przez Ciebie chce mi się jeść. Uwielbiam te twoje ślubne gadżety. Jesteś niesamowita.
http://my-pink-plum.blogspot.com/

Bo nikt nie poddaje się depilacji z takim oddaniem! HAHA Ktoś kto nauczył mnie zważać na pojemności opakowań przy opisach- weszło mi w krew!! teraz tylko składów nie chce mi się przepisywać:P
http://sauria80world.blogspot.com/

Tez z powodu sympatii z czasów naszych początków- właśnie wpakowałam cię do blogrolla bo mi się chowasz ostatnio!
http://subiektywna-ja.blogspot.com/

A tej pani ktoś musi dać kopa. Bo ostatnio nas zaniedbywała. Też wielki sentyment i dużo śmiechu w trakcie naszych rozmówek na FB.
http://coralblush19.blogspot.com

Na zakończenie wielka gaduła. Umilacz wieczorów Wierna komentatorka. Za to chce się kogoś odwiedzać. Kiedy widzisz, że ktoś daje coś z siebie. Klaudia <3
http://wakeup-your-makeup.blogspot.com/

Wyszło niestandardowo, ale szczerze. Gdybyśmy miały wymieniać wszystkie blogi do których wracamy chyba tydzień pisały byśmy tą notkę.
Aga i Klaudia

11 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. I to 3 razy to strasznie miłe. Aż chce się pisać :D

   Usuń
 2. Gratulacje, dziewczyny! Tak trzymać!

  OdpowiedzUsuń
 3. "Najsłodszy Miś blogosfery" jak miło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję bardzo za wyróżnienie :) teraz zapuszczam włosy pod ciepły wosk - masz rację to się nazywa poświęcenie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo dziękuję za wyróżnienie :*

  OdpowiedzUsuń
 6. niezmiernie mi miło, Dziewczyny :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Nadrabiając zaległości dostrzegłam tę słodką babeczkę i tak miłe słowa, że nie wiem jak dziękować. Szalenie mi miło!! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za zainteresowanie naszym blogiem.
Każdy komentarz jest dla nas niezmiernie ważny
i napędzający do dalszego prowadzenia bloga.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Klaudia i Aga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...