środa, 13 listopada 2013

Spa dla dłoni, stóp i łokci

Avon, pielęgnacja dłoni i stóp, masło shea, orzechy, planetspa,  Blissfully Nourishing Hand and Foot Scrub,Blissfully Nourishing Hand Elbow and Foot Cream, wizaz

Jesień to czas gdy nasze dłonie narażone są na zderzenie z chłodem, mrozem i deszczem a nawet śniegiem. Pogoda nas wtedy nie rozpieszcza, a my musimy dać ukojenie naszym dłoniom. Dziś chcę pokazać Wam jak ostatnimi czasy dbałam o swoje dłonie. Na pomoc przyszła mi ambasadorska paczka którą została obdarzona Klaudia. Wcześniej już pisałam Wam o afrykańskiej serii Planet Spa opisując maskę do włosów, a dziś chcę pokazać Wam peeling i krem nie tylko do rąk ale i stóp, łokci i kolan, czyli do tych partii ciała które najbardziej narażone są na wysuszenie i intensywne złuszczanie naskórka.

wtorek, 12 listopada 2013

Maltanka z PZN czyli Colour Alike nr 495

Colour Alike, nr 495 Colour Alike, lakier holograficzny, holografic, PZN Maltanka, holosek na paznokciach, wizaz
Witajcie
Dziś lakierowy post z nowością od Colour Alike z nowej kolekcji PZN. Lakier zakupiłam w okropnie taniej cenie na targach kosmetycznych w Łodzi. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Czy nadal jest miłością po jego zastosowaniu, dowiecie się czytając dalej.

niedziela, 10 listopada 2013

Glazel- Swatche

Glazel zgotował mi przepiękny prezent urodzinowy. Ogromna paczka kolorówki- to wymarzony prezent dla maniaczki wizażu i kosmetyków do makijażu. Postanowiłam pokazać wam co kryło się w przesyłce. Podzieliłam dobroć na 3 podstawowe działy: cienie, produkty do ust i produkty do twarzy.


Dziś zaczniemy od cieni i mocarnej dawki swachy. Wiem, że właśnie tego szukanie.

Zacznijmy więc od cieni prasowanych.  Nowych 17 zabaweczek- raj prawda? 

The Balm, MAC lipstick, Mac cosmetics, este lauder, Chanel, Kryolan, MAF, wizaz, wiząż, KWC, must have, wizażystka, wizażysta, makijaż profesjonalnymakeup, eyeshadows, baked eyeshadows, cienie do powiek, prasowane cienie do powiek, cienie do powiek wypiekane, sypkie cienie, makijaż, kolorówka, glazel, makeupgeek, kobo, inglot, my secret, miyo

piątek, 8 listopada 2013

Avon na włos to jest coś, czyli Planet spa z masłem shea i oliwą z oliwek

Avon, planetspa, naprawcza maseczka african shea butter, masło shea, nawilżający olejek do włosów ze śródziemnomorską oliwą z oliwek, włosy, nawilżanie, regeneracja, wizaz

Witajcie
W związku z ambasadorowaniem Klaudii w moje ręce wpadło kilka pielęgnacyjnych produktów firmy Avon. Uwielbiam ich większość produktów z serii Planet Spa. Dziś produkty do pielęgnacji włosów czyli to co tygryski lubią najbardziej. Ostatnio zmieniłam pielęgnację o 360 stopni, powróciłam do olejowania i większego nawilżania.

czwartek, 7 listopada 2013

Cudeńka od The Balm pod lupą.

The balm, lip gloss, blush, róż do policzków, błyszczyk, makijaż, pin up, frat boy, makijaż, makeup

The Balm to dość popularna ostatnimi czasy marka kosmetyczna rodem z San Francisco. Retro opakowania robią furorę nie tylko wśród młodych miłośniczek Pin Up. Blogosfera huczy, z każdej strony docierają do nas pochlebne opinie na temat produktów tej marki. No więc, nadeszła pora by upierdliwa przedstawicielka Kosmetycznego Remedium wysnuła swoje sądy na temat dwóch produktów, które wpadły w jej łaknące kosmetycznych nowości łapki.


środa, 6 listopada 2013

KONKURS Odkryj blask z Cece of Sweeden


Jesień to pora walki z naszymi czuprynami. Podejmując wyzwanie walki z wypadaniem włosów doszłyśmy do wniosku, że poza lekturą na temat naszych zmagań można by zorganizować małą zabawę na blogu. 

Pomysł był prosty.

 Rozdamy naszym czytelnikom trochę dobroci od  Cece MED.


wtorek, 5 listopada 2013

Nowości dwóch Pań

Witajcie
Czas na kolejne nowości jakie zawitały ostatnimi czasy w naszych łazienkach, kosmetyczkach i torebkach.
Jako pierwsza o swoich nabytkach opowie Aga.
Troszkę tego się nazbierało, ale są to najpotrzebniejsze rzeczy które albo mi się skończyły, albo chciałam wypróbować na swej skórze. Jednym z takich produktów jest micelarny żel BeBeauty z Biedronki upatrzony na jednym z blogów. Leży i czeka na swą kolej.

BeBeauty, Max Factor, Garnier Hydra Adapt, woda różana, Colour Alike, Avon, Marion, Earthnicity Minerals, wizaz

poniedziałek, 4 listopada 2013

Na ratunek wypadającym włosom

Człowiek to dość ciekawa istota. 
Większość pięknych futrzaków w świecie natury linieje na wiosnę gubiąc nadmiar naturalnego kożucha. 
Więc czemu ja linieje jesienią?
Okres przesilenia to co roku najgorszy czas dla moich włosów. Wypadają mi ich garście doprowadzając mnie do szału. Co tydzień czyszcząc szczotkę mam ochotę wyć do księżyca, bo to co z niej wydobywam przyprawia mnie o dreszcz. Mam stosunkowo długie włosy, jakoś tam za ramiona. Są cienkie, delikatne i lubią płatać figle. Od produktów do pielęgnacji włosów nie oczekuję przeskoczenia tego co dała mi natura, lecz usprawnienia mojego współżycia z tym co rośnie na mojej głowie.

Jesień to jak wspominałam ciężki czas dla mojej czupryny i tym razem by pozbyć się problemu wypadania włosów sięgnęłam po Cece of Sweeden.

cece of sweeden, prevent hair loss, walka z wypadaniem włosów, włosy

niedziela, 3 listopada 2013

Micele ach te micele

Witajcie
Dziś na tapetę wystawie dwa płyny micelarne których ostatnimi czasy używałam. Oba wzbudzają lekką kontrowersję w blogoswerze i oba raz są chwalone pod niebiosa, raz rzucane w śmietnik. jak sprawdziły się u mnie płyny micelarne z rodzimej pólki kosmetycznej? Czy ponownie wrócą do mojej łazienki? Dowiecie się napewno w mym poście. 

płyn micelarny, micel z biedronki, polskie micele, demakijaż, Farmona, BeBeauty, oczyszczanie twarzy, twarz, wizaz

Pierwszym gagatkiem któremu przyjrzymy się z bliska jest płyn micelarny z Farmony, którego dostałam na Kosmetycznych Wakacyjnych Igraszkach. Wiele dziewczyn już go testowało i z tego co zauważyłam każda wypowiadała się o nim źle. Przez te recenzje bałam się go użyć i stał dość długo na mojej półce. Ale stwierdziłam, że przecież jeśli nie wypróbuję go na własnej skórze, to się nie przekonam jaki jest rzeczywiście. Najpierw przyjrzyjmy się opisowi producenta.

sobota, 2 listopada 2013

IsaDora- Akcent na usta


Dziś czas na uchylenie rąbka tajemnicy. Kocham, ubóstwiam i wielbię wszelkiego rodzaju produkty do ust. Szminki, błyszczyki, tinty, kredki. Chcesz rozpieścić Klau spraw jej szminkę. 
Dziś pora pokazać i opowiedzieć wam jak to jest z dwoma artefaktami od IsaDora.
Dwa produkty i zupełnie inne wykończenie. Pogadamy o jakości, sposobie użycia, trwałości i moich wrażeniach. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...