Produkty do demakijażu towarzysza nam każdego dnia, zużywamy je równie szybko jak żele pod prysznic, szampony i waciki. Skuteczny i przyjemny demakijaż to miłe urozmaicenie po płynach micelarnych pozostawiających powieki w stanie zaczerwienienia. Nikt w końcu nie lubi mierzyć się z rzeczywistością posiadając podrażnione piekące powieki. Po moich ostatnich perypetiach z porażkami wśród płynów micelarnych - czyli sławnym płynie micelarnym z biedronki ( opcji w niebieskiej butelce), moją uwagę przykuł płyn micelarny z Tołpy. Dzisiejszy post piszę z przyjemnością. Nie będzie jęków, ani narzekań.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą oczyszczanie twarzy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą oczyszczanie twarzy. Pokaż wszystkie posty
środa, 1 kwietnia 2015
niedziela, 3 listopada 2013
Micele ach te micele
Witajcie
Dziś na tapetę wystawie dwa płyny micelarne których ostatnimi czasy używałam. Oba wzbudzają lekką kontrowersję w blogoswerze i oba raz są chwalone pod niebiosa, raz rzucane w śmietnik. jak sprawdziły się u mnie płyny micelarne z rodzimej pólki kosmetycznej? Czy ponownie wrócą do mojej łazienki? Dowiecie się napewno w mym poście.
Pierwszym gagatkiem któremu przyjrzymy się z bliska jest płyn micelarny z Farmony, którego dostałam na Kosmetycznych Wakacyjnych Igraszkach. Wiele dziewczyn już go testowało i z tego co zauważyłam każda wypowiadała się o nim źle. Przez te recenzje bałam się go użyć i stał dość długo na mojej półce. Ale stwierdziłam, że przecież jeśli nie wypróbuję go na własnej skórze, to się nie przekonam jaki jest rzeczywiście. Najpierw przyjrzyjmy się opisowi producenta.
Etykiety:
BeBeauty,
demakijaż,
Farmona,
micel z biedronki,
oczyszczanie twarzy,
płyn micelarny,
polskie micele,
twarz
środa, 16 stycznia 2013
Mój totalny niewypał, czyli Celia tonik z kolagenem i nagietkiem
Witajcie
Dziś niezbyt miły post, których mało na naszym blogu. Ale nie ze względu na to że nie lubimy pisać źle o firmach a raczej dlatego, że mało jest kosmetyków, które są naprawdę złe. Jeśli coś nam nie pasuje to o tym piszemy. W końcu wredne z nas cyborgi. Ale tak całkiem serio chcę Wam dziś przedstawić naprawdę średni produkt. Nie powinnam pewnie tak pisać ponieważ wygrałam go w konkursie Celii na ich funpage'u na Facebooku, ale niestety nie potrafię kłamać, że coś jest dobre jeśli mi nie służy.
Tak więc zapraszam.
Subskrybuj:
Posty (Atom)