Pokazywanie postów oznaczonych etykietą oczyszczanie twarzy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą oczyszczanie twarzy. Pokaż wszystkie posty

środa, 1 kwietnia 2015

Bo demakijaż można pokochać [WYNIKI KONKURSU REALASH]


 Produkty do demakijażu towarzysza nam każdego dnia, zużywamy je równie szybko jak żele pod prysznic, szampony i waciki. Skuteczny i przyjemny demakijaż to miłe urozmaicenie po płynach micelarnych pozostawiających powieki w stanie zaczerwienienia. Nikt w końcu nie lubi mierzyć się z rzeczywistością posiadając podrażnione piekące powieki. Po moich ostatnich perypetiach z porażkami wśród płynów micelarnych - czyli sławnym płynie micelarnym z biedronki ( opcji w niebieskiej butelce), moją uwagę przykuł płyn micelarny z Tołpy. Dzisiejszy post piszę z przyjemnością. Nie będzie jęków, ani narzekań.

niedziela, 3 listopada 2013

Micele ach te micele

Witajcie
Dziś na tapetę wystawie dwa płyny micelarne których ostatnimi czasy używałam. Oba wzbudzają lekką kontrowersję w blogoswerze i oba raz są chwalone pod niebiosa, raz rzucane w śmietnik. jak sprawdziły się u mnie płyny micelarne z rodzimej pólki kosmetycznej? Czy ponownie wrócą do mojej łazienki? Dowiecie się napewno w mym poście. 

płyn micelarny, micel z biedronki, polskie micele, demakijaż, Farmona, BeBeauty, oczyszczanie twarzy, twarz, wizaz

Pierwszym gagatkiem któremu przyjrzymy się z bliska jest płyn micelarny z Farmony, którego dostałam na Kosmetycznych Wakacyjnych Igraszkach. Wiele dziewczyn już go testowało i z tego co zauważyłam każda wypowiadała się o nim źle. Przez te recenzje bałam się go użyć i stał dość długo na mojej półce. Ale stwierdziłam, że przecież jeśli nie wypróbuję go na własnej skórze, to się nie przekonam jaki jest rzeczywiście. Najpierw przyjrzyjmy się opisowi producenta.

środa, 16 stycznia 2013

Mój totalny niewypał, czyli Celia tonik z kolagenem i nagietkiem

Witajcie
Dziś niezbyt miły post, których mało na naszym blogu. Ale nie ze względu na to że nie lubimy pisać źle o firmach a raczej dlatego, że mało jest kosmetyków, które są naprawdę złe. Jeśli coś nam nie pasuje to o tym piszemy. W końcu wredne z nas cyborgi. Ale tak całkiem serio chcę Wam dziś przedstawić naprawdę średni produkt. Nie powinnam pewnie tak pisać ponieważ wygrałam go w konkursie Celii na ich funpage'u na Facebooku, ale niestety nie potrafię kłamać, że coś jest dobre jeśli mi nie służy.

Celia, , twarz, tonik do twarzy z kolagenem i nagietkiem, oczyszczanie twarzy, demakijaż,  wizaz

Tak więc zapraszam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...