poniedziałek, 6 marca 2017

Z nostalgią o błysku- duo chromy na paznokciach


Efekt chromu maglowałam już w innym poście, opowiadałam wam o pyłkach z BornPrettyStore, tym razem pora na królową wśród pyłków aplikowanych na hybrydę. Indigo MetalManix Alien to jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie było mi dane obserwować na własnych paznokciach. Duo chrom mieni się dwoma odcieniami w zależności od kąta padania światła, nadając naszym paznokciom żywego wykończenia, obserwujemy ruch  coś zupełnie innego niż dotychczas.
Pyłek jest bardzo miałki, niestety do najtańszych nie należy bo bardzo niska gramatura kosztuje- 0,6g to niemal nic- a kosztuje 29zł plus koszt przesyłki. dostępne tutaj- KLIK
Mimo wszystko jeśli chodzi o Aliena warto wydać te pieniądze.


Procedura aplikacji:
- na czarny lakier pokryty topem no wipe
- wcieramy pacynką lub palcem
- pokrywamy dwiema warstwami ulubionego topu


Jestem absolutnie oczarowana tym efektem, zamówiłam przed sekundą flasha semilac- w sumie tylko po to by mieć szansę na rose gold na paznokciach- wiosną będzie moim hitem.


Z nostalgią wspominam też długość moich paznokci na 1 zdjęciu, aktualnie  mam zapałki. wyłamałam je bardzo brutalnie i boleśnie.

No cóż zapuścimy się na wiosnę i będziemy świecić i kusić paznokciami. Jeśli upatrzycie gdzieś jakieś ciekawe pyłki do wykończenia lakierów hybrydowych piszcie. Na bank się skuszę:D
11 komentarzy:

Dziękujemy za zainteresowanie naszym blogiem.
Każdy komentarz jest dla nas niezmiernie ważny
i napędzający do dalszego prowadzenia bloga.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Klaudia i Aga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...