sobota, 2 stycznia 2016

Odprężająca kąpiel z emulsjami Kneipp
Po tej całej świątecznej i sylwestrowej plątaninie, zaganianiu i obżarstwie czas na regenerację sił i wejście w Nowy Rok z dużą dawką energii. Jak to zrobić w dzisiejszym świecie, gdzie ciągle ganiamy za czyś i dwudziestoczterogodzinny zegar nam po prostu nie wystarcza? Czasem po prostu trzeba powiedzieć dość i znaleźć choć chwilę dla siebie przed snem, aby ukoić nasze nerwy i napięcia z całego dnia a nawet tygodnia. Choć codzienna kąpiel w wannie nie jest zdrowa, to weekendowe wylegiwanie się w kąpieli raz na tydzień nam nie zaszkodzi,a wręcz pomoże. Jak zamienić kąpiel w niecodzienny relaks rodem z drogiego zagranicznego SPA? Kneipp® zna rozwiązanie!

Przedstawiam Wam dzisiejszych sprawców odpoczynku i odprężenia - dwie esencje do kąpieli - Głęboki odpoczynek oraz Totalny relaks
Rozsiądźcie się wygodnie i rozpłyńcie się w woni olejków Kneippa.


Opis producenta:

Relaksująca i odprężająca „Kneipp® Esencja do kąpieli Totalny relaks Melisa” zawiera wartościowy, naturalny olejek eteryczny z melisy indyjskiej oraz ekstrakt z melisy cytrynowej. Melisa indyjska, zwana również citronellą, działa odprężająco i uspokajająco po ciężkim dniu. Jej zapach działa równoważąco na samopoczucie. Zawarty olejek eteryczny redukuje napięcie i działa wyciszająco.

Zalety „Kneipp® Esencja do kąpieli Totalny relaks Melisa”:
• dobroczynny relaks przy wyczerpaniu i stresie
• zawiera naturalny olejek eteryczny
• silnie skoncentrowany, bardzo wydajny
Pojemność: 100 ml, sugerowana cena detaliczna: 19,99 zł


„Kneipp® Esencja do kąpieli Totalny relaks” dostępna w drogeriach: 
Dayli, Rossmann, Super Pharm

W skład serii wchodzą „Kryształki do kąpieli Totalny relaks”, 60 ml (4,99 zł)

Sposób użycia

Na pełną wannę wody - napełnić 1 nakrętkę do oznaczenia ok. 10 ml. Emulsję do kąpieli wlać pod strumień bieżącej wody (temperatura 36-38°C) i rozkoszować się kąpielą przez 15-20 minut. 100 ml esencji = 10 kąpieli.


Emulsja jest bardzo aromatyczna i intensywnie uspokaja dzięki melisie w swoim składzie. Kolor olejku to bardzo intensywny pomarańcz który z bezpośrednim kontaktem na skórze może ją ufarbować. Dlatego też, należy używać go wyłącznie podczas kąpieli w wannie i stosować bardzo małą ilość produktu zgodną z zaleceniami producenta. Zapach olejku to bardzo intensywna melisa która swoim zapachem rozgrzewa nasze zmysły i odpływamy podczas kąpieli w dalekie zakątki. To coś niesamowitego, jak olejki eteryczne mogą wpłynąć na nasze samopoczucie, po takiej kąpieli mogę góry przenosić i żaden problem nie jest mi już straszny i nie zawraca mi głowy, a i pomysły na jego rozwiązanie jakoś szybciej przychodzą.Naprawdę coś nie do opisania, same musicie wypróbować na własnym ciele.


Opis producenta:

„Kneipp® Esencja do kąpieli Głęboki odpoczynek” z naturalnym olejkiem eterycznym paczuli i egzotycznym ekstraktem drzewa sandałowego przyjemnie pielęgnuje i wspiera głęboki odpoczynek. Paczula odpręża i pomaga utrzymać wewnętrzny spokój, a drzewo sandałowe wyzwala uczucie odprężenia. W połączeniu z kojącym działaniem ciepłej wody olejki eteryczne roztaczają swój naturalny aromat zapewniając głęboki odpoczynek*.

Zalety „Kneipp® Esencja do kąpieli Głęboki odpoczynek”:
• pomaga w głębokim odpoczynku i odzyskaniu wewnętrznego spokoju
• zawiera naturalne olejki eteryczne
• działanie potwierdzone badaniami naukowymi*
Pojemność: 100 ml, sugerowana cena detaliczna: 19,99 zł„Kneipp® Esencja do kąpieli Głęboki odpoczynek” dostępność w drogeriach: Hebe, Dayli, Rossmann, Super Pharm

Sposób użycia: 

Na pełną wannę wody - napełnić 1 nakrętkę do oznaczenia ok. 10 ml. Emulsję do kąpieli wlać pod strumień bieżącej wody (temperatura 36-38°C) i rozkoszować się kąpielą przez 15-20 minut. 100 ml esencji = 10 kąpieli.


Esencja "Głęboki odpoczynek" to już bardziej cięższa wersja. W swoim składzie zawiera paczule i drzewo sandałowe która posiadają bardziej zmysłowy i dosadny zapach. Nie wszystkim on może przypaść do gustu. Nadaje się na zimne, okropne zimowe wieczory których ostatnio nieco brakuje w Polsce. POczeka na gorsze jutro, ale po jednorazowej kąpieli mogę powiedzieć, że naprawdę totalnie odpręża i zaraz po kąpieli ma się ochotę iść spać. 


Obydwa olejki totalnie odprężają i silnie działają na nasze zmysły. Pamiętajcie aby nie przesadzić z ilością wlewaną do wanny oraz o dokładnym jej umyciu tuż po kąpieli aby nie zrobić sobie krzywdy po śliskim filmie jaki tworzy się po olejkach. Życząc spokoju, polecam obydwie emulsje z Kneipp które znajdziecie na: www.kneipp.pl oraz swiatkneippa.com
Instagram oraz Facebook: Kneipp_Polska. 

10 komentarzy:

Dziękujemy za zainteresowanie naszym blogiem.
Każdy komentarz jest dla nas niezmiernie ważny
i napędzający do dalszego prowadzenia bloga.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Klaudia i Aga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...