piątek, 5 czerwca 2015

Jak poprawić jakość dostawy przesyłek zagranicznych?


http://www.usgobuy.com/en/us-online-shops/zara.html
Ostatnie lata to rozkwit dla zakupów przez internet. Nabywanie dóbr wszelakich właśnie za pośrednictwem internetu ułatwiło też dostęp do przedmiotów niedostępnych w naszym kraju lub tych które na naszym skromnym podwórku wyceniono z kosmicznymi marżami. Szukamy okazji cenowych, zwiedzamy niezliczone strony w poszukiwaniu wymarzonych przedmiotów- kosmetyków, ubrań sprzętu rtv. Świat stał się dość mały dzięki internetowi, dziś to co stoi na półce w sklepie w USA nie jest dla nas dobrem absolutnie niedostępnym. Owszem na drodze udanych zakupów zawsze stoją bariery wysyłkowe w postaci braku możliwości dostawy zamówionych przedmiotów, istnieją jednak sprytne sposoby by ten mały drobiazg do tej pory uniemożliwiający nabycie wymarzonego czytnika do ebooków lub innej zabaweczki ominąć szerokim łukiem.


 Opisany w dzisiejszym poście sposób omijania niewygodnego faktu braku obsługi wysyłek zagranicznych jest podpowiedzią nie tylko dla nabywców lecz również dla osób zajmujących się handlem w internecie. Bo jak dobrze wiecie umożliwianie dostępu do sprzedawanych dóbr jest jednym z czynników budowania renomy i zaufania do źródła dystrybucji. Bo jak wiadomo jeśli dysponujemy 2 źródłami dystrybucji poszukiwanego przez nas produktu z pewnością wybieramy to które umożliwia dostawę kupowanego przez nas produktu w oczekiwanym przez nas czasie. 


http://www.usgobuy.com/en/us-online-shops/zappos.htmlhttp://www.usgobuy.com/en/us-online-shops/hautelook.html
Co z tego, że w sklepie X możemy nabyć ten sam produkt jeśli sklep nie jest w stanie nam go dostarczyć. USGo.Buy to obsługa kurierska dla sklepów oraz nabywców polujących na okazje w internecie. http://www.usgobuy.com/en/us-online-shops/levi.html jest zawsze wsparciem dla jakości usług. W końcu nic nie złości nabywcę bardziej niż długi czas oczekiwania na nabyte przedmioty, często kłopoty z dostawą nie wynikają z winy sklepu w którym kupujemy nowe zabawki, wybierając inną formę dostawy za pośrednictwem USGo.buy przyspiesza dostawę oraz umożliwia nabycie przedmiotów w sklepach pozbawionych opcji wysyłki zagranicznej. USGo.Buy umożliwia wysyłkę do każdego miejsca na świecie w ciągu kilku dni- a nie jak miało to zwykle miejsce - w ciągu kilku tygodni.. Prywatne usługi kurierskie często okazują się idealnym rozwiązaniem dla szybkości, jakości i wartości usługi, zostawiając tradycyjne formy wysyłki w tyle. Aby uzyskać więcej szczegółów odwiedź naszą usgo_buy http://www.usgobuy.com/.
http://www.usgobuy.com/en/us-online-shops/gucci.html
http://www.usgobuy.com/en/us-online-shops/finish-line.html8 komentarzy:

 1. fajny post-już mniej się boję zagranicznych zakupów ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja właśnie zawsze bałam się zakupów zagranicznych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma czego się bać, jeśli można przekierować zamówienie na lepszego przewoźnika nie ma opcji by przedmiot do nas nie dotarł

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja Cie wycałuję za ten post <3 znalazłam cudowny lakier.. niestety bez możliwości wysyłki poza USA. Teraz jest nadzieja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja, jak dotąd, tylko raz zamawiałam z zagranicy :) Ale jeśli kiedyś będę miała zamiar zrobić to znowu, to będę pamiętać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeżeli chodzi o przesyłki zagraniczne jak i krajowe, to ja od dawna korzystam z usług DPD. Firma posiada w ofercie tanie oraz bezpieczne przesyłki, z możliwością pełnego ich śledzenia https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-krajowe/dpd. Takie rozwiązanie sprawia, że w każdej chwili w łatwy sposób mogę dowiedzieć się o statusie nadanych paczek. Jest to dla mnie duże udogodnienie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ogólnie uważam, że gdy już korzystamy właśnie z usług kurierskich to dobrze jest co nieco wiedzieć na ten temat. W każdym razie zachęcam każdego aby zapoznał się z fajnym wpisem https://spedkoks.pl/jak-zamowic-przesylke-paletowa/ gdyż to właśnie w nim opisano jak zamawia się przesyłkę paletową.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za zainteresowanie naszym blogiem.
Każdy komentarz jest dla nas niezmiernie ważny
i napędzający do dalszego prowadzenia bloga.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Klaudia i Aga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...