wtorek, 2 czerwca 2015

8 nowych modeli pędzli KAVAI- Warto?


Dziś mam chyba wenę do pisania postów, zorganizowałam się nieco i postanowiłam wymusić na sobie zabicie leniwca. Efektem są 4 posty w zanadrzu w poczet waszej rozrywki i zaspokojenia ciekawości nowinkami z świata kosmetyki.
Dziś opowiem wam o nowych modelach pędzli Kavai. Wymęczone codziennym praniem czekały cierpliwie na kilka słów spod moich palców- bo niestety pisząc dla was posty nie przemówię.5 modeli przeznaczonych do makijażu oka
od lewej:

- Kavai 85-Pędzel przeznaczony do malowania kresek za pomocą eyelinera. Dzięki nylonowej końcówce można wykonać linię o odpowiedniej grubości używając żelowych czy kremowych eyelinerów. Pędzelek jest cienki i bardzo precyzyjny. Świetny do makijażu w stylu vintage. Wykonany został z wysokiej jakości włosia syntetycznego (nylon). Włosie to jest elastyczne, odpowiednio giętkie, ułożone po skosie. Główkę z miękkiego i delikatnego włosia umieszczono w aluminiowej skuwce na drewnianej, czarnej rączce. Dbałość o detale i solidne wykonanie sprawia, że pędzel nie gubi włosia, jest elegancki i łatwy w utrzymaniu czystości. Zaletą syntetycznej włókniny jest brak chłonności kosmetyków płynnych.
Świetny do aplikacji perłowych prasowanych cieni oraz pigmentów sypkich.

- Kavai 12Pędzel przeznaczony do malowania kresek, podkreślenia lini rzęs. Dzięki spiczastej i elastycznej końcówce można wykonać idealną linię oraz stworzyć perfekcyjny makijaż. Wykonany został z wysokiej jakości włosia syntetycznego (nylon). Włosie to jest elastyczne i odpowiednio giętkie. Główkę ze sprężystym włosiem umieszczono w aluminiowej skuwce na drewnianej, czarnej rączce. Dbałość o detale i solidne wykonanie sprawia, że pędzel nie gubi włosia, jest elegancki i łatwy w utrzymaniu czystości. Zaletą syntetycznej włókniny jest brak chłonności kosmetyków płynnych.
Zabawka dla fanów grubej kreski oraz poszukiwaczy precyzyjnego pędzelka do ust.

- Kavai 93- Pędzel przeznaczony do wykonywania makijażu brwi.Idealny do precyzyjnego podkreślania łuku czy rysowania lini brwi. Świetnie nadaje się do nakładania płynnych jak i sypkich kosmetyków. Wykonany został z wysokiej jakości włosia syntetycznego (taklon). Włosie to jest elastyczne i delikatne, ułożone po skosie. Główkę z delikatnego włosia umieszczono w aluminiowej skuwce na drewnianej, czarnej rączce. Dbałość o detale i solidne wykonanie sprawia, że pędzel nie gubi włosia, jest elegancki i łatwy w utrzymaniu czystości. Zaletą syntetycznej włókniny jest brak chłonności kosmetyków płynnych.
Pędzelek do brwi na poziomie ideał- przynajmniej w moim mniemaniu. Przyjaciel żelowych eyelinerów.

- Kavai 84- Pędzel przeznaczony do malowania kresek, podkreślenia lini rzęs. Dzięki spiczastej i elastycznej końcówce można wykonać idealną linię oraz stworzyć perfekcyjny makijaż. Wykonany został z wysokiej jakości włosia syntetycznego (nylon). Włosie to jest elastyczne i odpowiednio giętkie. Główkę ze sprężystym włosiem umieszczono w aluminiowej skuwce na drewnianej, czarnej rączce. Dbałość o detale i solidne wykonanie sprawia, że pędzel nie gubi włosia, jest elegancki i łatwy w utrzymaniu czystości. Zaletą syntetycznej włókniny jest brak chłonności kosmetyków płynnych.
Jeśli szukasz pędzelka do  walki z załamaniem powieki no to masz gagatka- ma szpiczaste zakończenie aplikując nadasz ostrą krawędź rozcierając wyblendujesz wymarzony efekt.

- Kavai  11- Pędzel przeznaczony do malowania kresek za pomocą eyelinera. Dzięki nylonowej końcówce można wykonać linię o odpowiedniej grubości używając żelowych czy kremowych eyelinerów. Pędzelek jest cienki i bardzo precyzyjny. Świetny do makijażu w stylu vintage. Wykonany został z wysokiej jakości włosia syntetycznego (nylon). Włosie to jest elastyczne, odpowiednio giętkie, ułożone po skosie. Główkę z miękkiego i delikatnego włosia umieszczono w aluminiowej skuwce na drewnianej, czarnej rączce. Dbałość o detale i solidne wykonanie sprawia, że pędzel nie gubi włosia, jest elegancki i łatwy w utrzymaniu czystości. Zaletą syntetycznej włókniny jest brak chłonności kosmetyków płynnych.
Spodziewałam się sztywnego syntetyka mam małego miękkiego syntetyka- szkoda bo właśnie takiego pędzla potrzebuję, nie zmienia to faktu że radzi sobie świetnie.Oraz 3 nowe modele pędzli do konturowania twarzy:
od lewej
- Kavai 18- Pędzel przeznaczony do rozprowadzania róży, pudrów, brązerów. Świetnie nadaje się do wykończenia makijażu. Lekko spłaszczona końcówka umożliwia dotarcie w każde, nawet najtrudniejsze miejsce. Niezastąpiony jest przy podkreślaniu kości policzkowych i modelowaniu twarzy. Pędzel został wykonany z wysokiej jakości naturalnego włosia kozy. Główkę z miękkiego, puszystego i delikatnego włosia przycięto po skosie i umieszczono w aluminiowej skuwce na drewnianej, czarnej rączce. Dbałość o detale i solidne wykonanie sprawia, że pędzel nie gubi włosia, jest elegancki i łatwy w utrzymaniu czystości.
Wygryzł skośny pędzel z białego włosia w dziedzinie nakładania różu- kocham ten pędzelek.

- Kavai  20- Pędzel przeznaczony do wykończenia makijażu. Idealny do mieszania pudrów w proszku, do brązerów i rozświetlaczy.Niezastąpiony jest przy podkreślaniu kości policzkowych i modelowaniu twarzy. Pędzel został wykonany z wysokiej jakości naturalnego włosia kozy. Główkę z miękkiego, puszystego i delikatnego włosia w kształcie płaskiego prostokąta umieszczono w aluminiowej skuwce na drewnianej, czarnej rączce. Dbałość o detale i solidne wykonanie sprawia, że pędzel nie gubi włosia, jest elegancki i łatwy w utrzymaniu czystości.
Świetny do pracy z bronzerem nie tylko nadaje idealny kształt - umożliwia prowadzenie bronzera w odpowiednim miejscu bez wysiłku- ale też umożliwia roztarcie ostrych linii za pomocą jednego pędzla- cudowniś.

- Kavai 19- Pędzel przeznaczony do nakładania brązerów, rozświetlaczy, róży. Można również wykorzystać go do aplikacji podkładu, korektora. Włosie o lekko stożkowym kształcie ułatwia precyzyjne konturowanie i rozświetlanie.Niezastąpiony jest przy podkreślaniu kości policzkowych i modelowaniu twarzy. Pędzel został wykonany z wysokiej jakości naturalnego włosia kozy. Główkę z miękkiego, puszystego i delikatnego włosia umieszczono w aluminiowej skuwce na drewnianej, czarnej rączce. Dbałość o detale i solidne wykonanie sprawia, że pędzel nie gubi włosia, jest elegancki i łatwy w utrzymaniu czystości.
Ideał w dziedzinie aplikacji rozświetlacza oraz omiatania pudrem korektora pod oczami- rozmiarowo idealny.

Z czystym sumieniem polecam. 
Kavai po raz kolejny bombarduje nas dawką pędzli o przyzwoitej jakości za małe pieniądze.7 komentarzy:

 1. Właśnie od jakiegoś czasu zastanawiam się czy je kupić;)

  OdpowiedzUsuń
 2. A chciałam kupić Kavai lecz wybrałam Hakuro :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Czaje się na te pędzle już tyle czasu i ciągle nie mogę się zdecydować :D Może tym razem się uda- zawsze recenzja mnie kusi a później na stronie już się nie decyduje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dopiero zaczynam moją przygodę z pędzlami, może kiedyś kupię Kavai - na razie mam Hakuro :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zastanawiałam się nad nimi ostatnio :D

  OdpowiedzUsuń
 6. I który do linera jest najlepszy ? :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za zainteresowanie naszym blogiem.
Każdy komentarz jest dla nas niezmiernie ważny
i napędzający do dalszego prowadzenia bloga.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Klaudia i Aga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...