Dziś tak trochę inaczej, postanowiłam pokazać wam ciuchy które wpadły mi w oko, i poradzić się co wybrać finalnie. Jakoś nie mogę się zdecydować do końca, więc pora was wykorzystać.
Ogólnie internet to zło i za dużo tych ciuchów, gdzie nie spojrzeć coś wpada mi w oko. A jak wiadomo przydał by się mały głos rozsądku za uszami bym nie zbankrutowała.
A kto wie może przy okazji coś wpadnie wam w oko.
