Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szminki do ust. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szminki do ust. Pokaż wszystkie posty
piątek, 29 listopada 2013
Całuśnie z Kobo
Szminka to jeden z moich ulubionych kosmetycznych artefaktów, mogła bym mieć wszystkie szminki wszechświata i nadal wyczekiwała bym nowości. Nie potrafię żyć bez koloru na ustach, tego intensywnego, dającego światu do zrozumienia, że nie boję się rzucać w oczy.
Szminka jest jednym z moich trików ukrywających zmęczenie twarzy. Intensywny kolor na ustach odwraca uwagę od zmęczonych oczu czy szarej cery.
Jeśli ciekawi was co myślę o szminkach KOBO czytajcie dalszy ciąg notki, czeka was masa zdjęć oraz efekt na ustach posiadanych przeze mnie kolorów!
niedziela, 24 marca 2013
Mój fetysz to usta- moje własne
Subskrybuj:
Posty (Atom)