Nie jestem fanką marki Inglot- zawodzi mnie, jednak wracam kupując z takim grymasem na twarzy. Kupuję za sprawą możliwości przemacania cieni w sklepie, z powudu bogatej palety kolorów. Nie jestem zachwycona jakością- dla mnie Hean jest Polskim mistrzem cieni w niskich cenach i zdania nie zmienię.
Jednak uzupełniam palety kolorami których mi brakuje, raz na jakiś czas dokupuję Duraline- no ten produkt jest niezastąpiony.
Dobra nie truję- jestem przecież w dobrym nastroju, więc dziś mało gadam tylko dam wam do obadania swatche. Może brakuje wam któregoś z wymienionych kolorów lub chcecie naocznie obadać nieznane wam cienie.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą swatche cieni. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą swatche cieni. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 26 stycznia 2014
poniedziałek, 25 listopada 2013
Makijaż Andrzejkowy vol2 oraz swatche cieni KOBO
W związku z wciąż aktualną promocją na cienie marki kobo postanowiłam zeswatchować dla was cienie które posiadam w pierwszej kolejności. Później przejdziemy do szminek a po jakimś czasie gdy uda mi się wysnuć jakieś sensowne wnioski poczytacie o produktach do twarzy- czyli o podkładach Ideal Cover i pudrach oraz magicznych kuleczkach rozświetlających.
Jak wiecie produkty marki KOBO są dostępne tylko w sieci drogerii Natura, więc dostęp do ich produktów nie należy do najłatwiejszych. Sama cierpię z powodu małej ilości drogerii na terenie Łodzi i tego mojego przeklętego Aleksandrowa.
Subskrybuj:
Posty (Atom)