wtorek, 17 stycznia 2017

ULTRAPLEX- Hit czy Kit?


Polski zamiennik Olaplex to Ultraplex z stajni Joanny. Pewnie zachwycałyście się nie raz efektem koloryzacji z Olaplexem których było pełno na necie. Ja sama śliniłam się zaskakująco intensywnie widząc sianowate włosy przed i mega gładką taflę po. Musiałam wypróbować Ultraplex na własnych włosach.Ultraplex System regeneracyjny
Ultraplex nr 1 AKTYWATOR po połączeniu z dowolnym produktem koloryzującym bądź rozjaśniającym odbudowuje mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosa. Wnikając w ich włókna, intensywnie wzmacnia wiązania strukturalne oraz ogranicza łamanie się włosów. AKRYWATOR można również połączyć z 25 ml wody – wówczas system pełni rolę regeneracji włosów farbowanych i rozjaśnianych.
Ultraplex nr 2 STABILIZATOR naniesiony na włosy utrzymuje i wzmacnia mostki dwusiarczkowe znajdujące się w ich strukturze. Dodatkowo zamyka łuski na powierzchni włosów, zapewniając im długotrwałą wytrzymałość, sprężystość i połysk.
Ultraplex nr 3 REGENERATOR to serum odżywcze, które pozwala na utrzymanie znacznie lepszej kondycji włosów. Chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Należy go użyć tuż przed pierwszym myciem, po zabiegu regeneracji włosów.
Problem
Włosy osłabione koloryzacją i rozjaśnianiem.
Recepta System regeneracji Ultraplex
Efekt Włosy odbudowane od wewnątrz, silne i sprężyste.


 Ultraplex krok 3 Regenerator
To serum odżywcze, które pozwala na utrzymanie znacznie lepszej kondycji włosów. Chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Należy go użyć tuż przed pierwszym myciem, po zabiegu regeneracji włosów.
Problem
Włosy osłabione koloryzacją i rozjaśnianiem.
Recepta
Ultraplex nr 3 REGENERATOR
Efekt
Włosy odbudowane od wewnątrz, silne i sprężyste.
Pojemność
100 g


Ultraplex krok 4 Szampon
Został opracowany z myślą o pielęgnacji włosów po zastosowaniu systemu regeneracji. Ma łagodną recepturę bez SLS i SLES, Barwników i Silikonów. Delikatnie myje i pielęgnuje włosy, a dodatkowo zawiera aktywne składniki, które stabilizują mostki dwusiarczkowe we włosach. To kolejny etap procesu pozwalający na utrwalenie i przedłużenie efektów kuracji. Należy go użyć po zastosowaniu Ultraplex nr 3 REGENERATORA lub podczas codziennej pielęgnacji włosów.
Problem
Włosy osłabione koloryzacją i rozjaśnianiem.
Recepta
Ulraplex nr 4 SZAMPON
Efekt
Dokładnie oczyszczone i zregenerowane włosy.
Pojemność
200 ml

 Ultraplex krok 5 Odżywka

Została opracowana z myślą o pielęgnacji włosów po zastosowaniu systemu regeneracji. Stanowi idealne dopełnienie całego procesu pozwalające na utrwalenie i przedłużenie efektów kuracji. Włosy są zregenerowane, chronione i w doskonałej kondycji. Należy stosować produkt po każdym myciu Szamponem Utrwalającym lub ulubionym szamponem podczas codziennej pielęgnacji włosów.
Problem
Włosy osłabione koloryzacją i rozjaśnianiem.
Recepta
Ultraplex nr 5 ODŻYWKA
Efekt
Zregenerowane i miękkie włosy.
Pojemność
100 g

Wykorzystałam "kurację" w trakcie poprawiania Ombre- mikstury wymieszałam z farbą którą rozjaśniam pasma. Nie da się ukryć efekt był piękny. Włosy znacznie delikatniejsze - miękkie w dotyku, połyskujące. Biorąc pod uwagę niską cenę tego dodatku do farbowania jestem skłonna dodać Ultraplex do mojej koloryzacyjnej rutyny. Często po farbowaniu odnosiłam wrażenie, że moje włosy są matowe, szorstkie i niestety sianowate. Tym razem wydaje mi się, że koloryzacja przebiegła delikatniej i moje włosy nie ucierpiały tak bardzo na tych metamorfozowych kaprysach. - Warto wypróbować. Regenerator i pozostałe kroki  to już nie tylko wparcie koloryzacji, możecie używać pozostałe produkty jako wsparcie przy oczyszczaniu włosów- regeneratorem zastąpicie olejowanie, a kolejne kroki pielęgnacyjne będą bardziej łagodne dla włosów.  Tak samo szampon i odżywka, może stać się częścią rutyny pielęgnacyjnej. Koszt całej kuracji to ok 65 zł. - a kolejna koloryzacja to dodatkowy koszt w postaci 17,99 jeśli nie wykorzystacie kroków od 3-5 w całości.
Ogólnie wydaje mi się, że moje włosy są grubsze - bardziej elastyczne i lśniące. Mniej się łamią. Szczerze polecam pełną kurację.

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaciekawiłaś mnie... Akurat zastanawiam się nad rozjaśnianiem włosów ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. fajnie było tutaj zajrzeć meega fajny blog - polecam ! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za zainteresowanie naszym blogiem.
Każdy komentarz jest dla nas niezmiernie ważny
i napędzający do dalszego prowadzenia bloga.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Klaudia i Aga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...