Śmiem twierdzić, że choroba dała mi się we znaki. ale z odwrotnym skutkiem. Siedząc w domu i nie robiąc nic co związane z moją pracą, totalnie mnie rozwala. Nie wiem jak można siedzieć 24h na dobę bez stałego zajęcia i wychodzenia z domu i ślęczenia non stop na necie. Po 4 dniach mam dość, a to tylko dlatego, że dopadł mnie wirus i bez zwolnienia niestety nie mogło się obyć. Aby jakoś zaradzić tej mojej chorobie postanowiłam upiec drożdżowe buchty, które mogłyście zobaczyć na naszym profilu na Faceboku. Na prośbę kilku z Was postanowiłam opublikować przepis na te słodkości które każda z Was może zrobić w swoim domowym zaciszu, nie wychodząc do piekarni.