piątek, 27 listopada 2015

Inspirująco z Sherry London


W poszukiwaniu inspiracji, niegdyś trzeba było podróżować teraz wystarczy przysiąść się wygodnie na kanapie do laptopa i wyszperać jakieś cuda w necie.
Świat się skurczył, a my zyskaliśmy dostęp do dóbr z krain odległych, które kiedyś wpisywały się jedynie w pochlebne marzenia. Możemy mieć niemal wszystko, a nasze oczy mogą karmić się widokami z odległych krain bez konieczności ruszania się z domu.Sherry London to kopalnia inspiracji. Wyszperałam tą stronę niedawno poszukując z koleżanką sukienki na wesele, ale z myślą o zbliżającym się sylwestrze wróciłam z Kaśką na tą stronkę.
 Sukienki, które możecie na niej znaleźć są absolutnie niepowtarzalne - nie mają nic wspólnego z wszechobecną w sieci Chińską modą. 
Formą i różnorodnością zakrawają bardziej o modę ekskluzywną, które łączą w jedno  zwiewny delikatny wdzięk i kobiecość.
Sherry London skupia w jednym miejscu sukienki inspirowane moda balową na 2016 rok. A lata doświadczenia w profesjonalnej obsłudze klienta usprawniły zamówienia na stronie do granic możliwości, stając się liderem wśród stron sprzedających sukienki wieczorowe na specjalną okazję i suknie balowe.


Różnorodność form od pełnych przepychu balowe kreacje przywodzące na myśl wieczory w Monte Carlo, po proste, a za razem kobiece kreacje  i przepełnione gracją romantyczne sukienki sprawiają, że każda z nas jest w stanie odnaleźć siebie idealny strój na specjalną okazję.Sukienki balowe to wyższa szkoła jazdy - liczy się forma i dokładność wykonania- to ostatnie nie należny do mocnych stron sukienek balowych dostępnych na naszym rynku. 
No jeśli wydajesz 1500 zł na suknie wieczorową, a na imprezie obrywają ci się ramiączka coś chyba się nie zgadza- za takie pieniądze ta sukienka powinna sama się prać i prasować. Niestety takie sytuacje to standard i sama doświadczyłam takiej niemiłej niespodzianki w trakcie wirowania na parkiecie jak w Dirty Dancing.


3 komentarze:

  1. Ta ostatnia po prawej z cekinami mi się podoba reszta jakoś nie bardzo ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne są, choć nie dla każdego :)

    OdpowiedzUsuń
  3. te 2 długie- różowa i miętaowa- zakochałam się <3

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za zainteresowanie naszym blogiem.
Każdy komentarz jest dla nas niezmiernie ważny
i napędzający do dalszego prowadzenia bloga.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Klaudia i Aga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...