piątek, 21 października 2016

Piękno kosztuje. Jak wydawać mniej na zabiegi SPA i Wellnes

Dbanie o siebie to kosztowna przyjemność, ale w obecnych czasach nie sposób ominąć tą konieczność, zwłaszcza jeśli pracujemy wśród ludzi lub na wysokich stanowiskach gdzie nasz wizerunek może stanowić dodatkowy atut poza bogatym CV.  Nie będziemy też dziś rozważać wpływu wizerunku na sukcesy w życiu zawodowym- bo chyba wszyscy już doskonale wiedzą jakie są fakty.Dziś opowiem wam jak w sprytny sposób zaoszczędzić na zabiegach SPA i Wellness oraz zabiegach medycyny estetycznej i jak dzięki malej inwestycji płacić wielo razowo za liczne usługi upiększające nawet do 50% taniej.
Założenie jest proste. Nabywamy kartę rabatową w formie klasycznej karty plastikowej lub elektronicznej. I dzięki temu mamy dostęp do szeregu usług urodowych w niższych cenach.

Rabaty nie są jednorazowe- czyli jeśli w danym salonie SPA mamy możliwość skorzystania z masażu o 50% taniej zniżka nie dotyczy 1 zabiegu lecz nie ograniczonej ilości. Więc jeśli jakaś usługa przypadła ci do gustu i chcesz regularnie z niej korzystać rabat nie dotyczy tylko 1 zabiegu lecz każdego kolejnego. W tym właśnie przewaga całego przedsięwzięcia.


Koszt całej zabawy to 129 zł w przypadku wyrobienia karty wirtualnej lub 159 w przypadku nabycia karty plastikowej.

Co warto sprawdzić przed nabyciem takiej karty? Warto sprawdzić czy w waszej okolicy znajdują się placówki należące do programu partnerskiego GOOD FOR U. Przejrzeć dostępne usługi i dopasować je do swoich potrzeb.


Karty Rabatowe Good For U to doskonałe rozwiązanie dla dbajacych o siebie kobiet które nie lubią polować na jednorazowe promocje na zabiegi, których cena niekiedy odstrasza od kontynuowania kuracji.

Tak sądzę, że powinnyście o tym wiedzieć bo skoro dzielnie wypatrujecie w sklepach korzystnych promocji pewnie chętnie zaoszczędzicie i w salonach SPA.
Więcej informacji na temat kart rabatowych GOOD FOR U znajdziecie  na stronie www.goodforu.pl/wellness/jak-korzystac


2 komentarze:

  1. Często też karty sportowe typu Multisport oferują rzeczy "na pograniczu" zabiegów. Nie tylko siłownie, fitnessy itp., ale też np. groty solne, masaże antycellulitowe i inne ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za zainteresowanie naszym blogiem.
Każdy komentarz jest dla nas niezmiernie ważny
i napędzający do dalszego prowadzenia bloga.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Klaudia i Aga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...